Seçim Scriptimiz Hakkında Sık Sorulan Sorular

AK Parti, CHP, MHP, İyi Parti ve Saadet Partisi için aday sitesi tasarımlarımız bulunmaktadır.
Elbette, bunun için bizimle hemen https://www.adaysiteleri.com/iletisim adresi üzerinden ya da 0850 425 24 24 numaramızdan iletişime geçebilirsiniz.
Kredi kartı ya da banka kartıyla online ödeme, Havale ve EFT ödeme yöntemimiz bulunmaktadır.
Evet, her partinin kendi admin paneli bulunmaktadır. Dilediğiniz gibi değişiklikelr yapabilirsiniz.
Google Adwords reklamlarında sizlere yardımcı olabiliriz. Böylece istediğiniz hedef kitleye ulaşabilirsiniz. Bunun için https://www.adaysiteleri.com/iletisim bölümünden bize ulaşabilir ve durumu belirtebilirsiniz.
Tüm site içi SEO uygulamaları ve teknik SEO scrpitimizde uygulanmıştır. Bu şekilde scriptlerimiz, tam Google uyumlu site haline gelmiştir
Elbette, aday scriptlerimiz mobil uyumlu olacak şekilde kodlanmıştır. Sorunsuz şekilde mobil cihazlardan gezinme yapılabilir.
Evet, özel bayilik sistemimiz bulunmaktadır. Ayrıca bayilerimize özel fiyatlarımız da bulunmaktadır. Bayilikle ilgili görüşmek için 0850 425 24 24 Dahili:520 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.
Twitter, Facebook ve Instagram hesaplarınızdaki akışı sitenizde kullanıcılara gösterebilirsiniz.
Dilerseniz hiçbir şeye elinizi sürmeden hosting ve domaininizi alarak kurulumu tamamlıyoruz. Bunun için endişe etmenize gerek yok.
Aday tanıtım scriptimize istediğiniz kadar haber veya içerik girişi sağlayabilirsiniz. Bunun için bir limitimiz bulunmuyor.